Pozostałe usługi
Sprzątnie
Mycie
Mycie
Czyszczenie i doczyszczanie
Impregnacja
Odśnieżanie

Konserwacja terenów Zielonych

Silvanus zajmuje się kompleksową konserwacją i opieką terenów zielonych. Każdy lubi mieć piękny widok z okna, który nie tylko zachwyca, ale i odpręża.

Wiadomo również, że zielony kolor dobrze wpływa na nasze samopoczucie, dlatego wypielęgnowany ogród czy taras po jednym spojrzeniu poprawiają nasz humor.

Wyszkoleni przez nas pracownicy doskonale radzą sobie z tematem konserwacji terenów zielonych i rezultaty są oszałamiające. Zakładamy ogrody i trawniki według wytycznych zamawiającego.

Układamy ścieżki, sadzimy krzewy i kwiaty. Samo mówi za siebie obszerne grono stale powracających do nas klientów. Nie tylko piękno ogrodu, ale również wygoda jest ważna.

Przystrzyżony trawnik, powyrywane chwasty, czy przycięte odpowiednio gałęzie bądź krzaki odpowiednio temu sprzyjają i aż chce się siedzieć we własnym ogrodzie. Na życzenie klienta dbamy o odpowiednie nawożenie roślin, czy walczymy z ich chorobami i szkodnikami.

Obiekt zielony po naszej wizycie wygląda „że mucha nie siada”, jest czysty, piękny i gotowy do podziwiania przez swojego właściciela.